Dzianina bambus-bawełna 270 g/m2

Dzianina bambus-bawełna 270 g/m2

20.00 12.00

Kupując 1 sztukę otrzymasz 0.5mb


Bambus – dzianina na naturalne pieluszki wielorazowe


  • 80% bambus/20% bawełna – gramatura: 270 g/m2, szerokość: 180 cm

Producent dzianin dla dzieci – naturalne pieluchy wielorazowe

Naturalne pieluchy wielorazowe to alternatywa dla tradycyjnych pieluszek jednorazowych. Wiemy, jak ważna dla wielu młodych rodziców jest ekologia. Dlatego przekazujemy w Wasze ręce przyjazny planecie materiał – dzianinę dla dzieci dedykowaną coraz bardziej poszukiwanym, ekologicznym pieluszkom wielorazowym w duchu idei zero waste. W 100% naturalny materiał od lokalnego,  producenta dzianin, stworzony z myślą o zdrowiu i wygodzie dzieci.

Bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Miękki i chłonny, przyjemny w dotyku. Wyłącznie naturalny kolor przędzy bambusowej i bawełnianej, bez chemicznych barwników. Bo bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Pieluszki bambusowe – bezpieczna dzianina dla dzieci

Dzięki zastosowaniu coraz bardziej popularnego na rynku bambusa jest naturalna i oddychająca, a po praniu błyskawicznie wysycha. Zimą daje przyjemne uczucie ciepła, a latem delikatnie chłodzi. Bambus słynie z doskonałych właściwości antybakteryjnych. Dzianina posiada certyfikat Oeko-Tex I Klasa, co oznacza potwierdzone badaniami bezpieczeństwo użytkowania przez niemowlęta i dzieci do 3. roku życia!

Polecamy także